Контакт-центр (044) 36-46-104
 
Контакт-центр (044) 36-46-104
18.04.2014 / 16:16
Планово-технічне обслуговування
Планово-технічне обслуговування (ПТО) внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків проводиться з метою виявлення витоків газу, запобігання виникнення аварійних ситуацій і грунтується на планово-попереджувальній системі робіт. Отже ПТО проводиться для Вашої безпеки.
Користуйтесь газом уважно! Користуйтесь газом уважно! ФОТО: ПАТ "Київоблгаз"

Роботи з ПТО внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків проводяться безкоштовно. 

Споживач має забезпечити доступ працівникам газового господарства до своїх помешкань для проведення ПТО. Представники газового господарства повинні чітко зазначати ціль свого візиту та пред’явити на вимогу споживача службове посвідчення.

Як проводиться ПТО

Газове господарство заздалегідь повідомляє мешканців багатоквартирних будинків про проведення ПТО, розмістивши оголошення на своєму офіційному сайті та інформ. дошках поряд з під’їздами.

Роботи з ПТО виконує служба експлуатації ввідних та внутрішніх газопроводів, обладнання житлових будинків, підприємств житлово-комунального і побутового обслуговування (ВБГО) газового господарства. Працівники цієї служби обстежують на щільність внутрішньобудинкові газопроводи, газові прилади та апарати (за допомогою мильної емульсії або приладовим методом), за необхідності ліквідують виявлені витоки газу.

Під час проведення ПТО у помешканні також перевірять:

-       відповідність установки газових приладів, прокладання газопроводів та побудови приміщень вимогам проекту і діючих нормативних актів;
-       наявність вільного доступу до газопроводів і газових приладів, а також у підвали та на горища, де прокладені газопроводи;
-       димові та вентиляційні канали на наявність тяги;
-       працездатність газової апаратури, пальників, автоматичних пристроїв.

Технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових і громадських будівель, комунально-побутових об’єктів невиробничого характеру здійснюється відповідно до вимог документації з експлуатації заводів-виробників газового обладнання на договірних засадах.

Умови для технічного обслуговування забезпечуються власником (балансоутримувачем та/або орендарем (наймачем)) відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

По закінченню робіт представники газового господарства проводять мешканцям інструктаж з правил користування встановленими побутовими газовими приладами та апаратами.

Періодичність робіт

Які документи потрібно надати і які підписати

Додаткова інформація