Контакт-центр 044 36-46-104
 
Контакт-центр 044 36-46-104

Прес-релізи

 • 14.11.2017 / 12:59

  «Київоблгаз» опрацював більше 1 мільйона звернень споживачів

  З початку року клієнти «Київоблгазу» отримали більше мільйона консультацій. Споживачі дедалі більше використовують сучасні канали комунікації і отримують інформаційну підтримку без відвідування офісів компанії.

  Читати далі
 • 03.10.2017 / 09:44

  Вчасна оплата – гарантія Вашої безпеки та комфорту

  Напередодні опалювального сезону сумарний борг споживачів Київської області за газ досягнув понад 1,2 млрд. гривень, що майже вдвічі більше, аніж минулого року. Несвоєчасна оплата за надані послуги може негативно вплинути на стабільність доставки блакитного палива в опалювальний сезон, оскільки основна частина тарифної виручки ПАТ «Київоблгаз» спрямовується на забезпечення безперебійної роботи аварійно-диспетчерських служб, локалізацію аварійних ситуацій, проведення поточних ремонтів газових мереж та ін.

  Читати далі
 • 19.08.2017 / 10:30

  Команда аварійників «Київоблгазу» зайняла третє місце у Всеукраїнському конкурсі

  Аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Київоблгаз» посіла третє місце у Всеукраїнських змаганнях аварійних служб «Наша майстерність – Ваша безпека». Перше та друге місце зайняли колеги з Чернігова та Вінниці відповідно. Такі змагання були організовані вперше, де газовики з різних регіонів могли позмагатись між собою та поділитись професійним досвідом.

  Читати далі
 • 17.08.2017 / 18:04

  Пріоритет планів розвитку ПАТ «Київоблгаз» - стабільне та безпечне функціонування газових мереж

  ПАТ «Київоблгаз» представив на розгляду громадськості перспективний план розвитку газорозподільної системи регіону терміном на наступних десять років. До його обговорення також долучилися представники обласної державної адміністрації. За результатами відкритого засідання компанія скерувала на затвердження Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг інвестиційні програми на 2017 та 2018 роки.

  Читати далі
 • 22.07.2017 / 14:04

  На конкурсі аварійників «Київоблгазу» перемогла бригада АДС Володарського району

  ПАТ «Київоблгаз» провів огляд-конкурс серед аварійно-диспетчерських служб компанії, на якому перевірив стан готовності бригад АДС. На учбовому полігоні локалізували та ліквідовували різноманітні аварійні ситуації. Найкращий результат показали газовики з Володарської дільниці Таращанської філії. У серпня вони змагатимуться за звання кращих аварійників на Всеукраїнському конкурсі АДС.

  Читати далі