Контакт-центр 044-36-46-104
 
Контакт-центр 044-36-46-104

Прес-релізи

 • 19.08.2017 / 10:30

  Команда аварійників «Київоблгазу» зайняла третє місце у Всеукраїнському конкурсі

  Аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Київоблгаз» посіла третє місце у Всеукраїнських змаганнях аварійних служб «Наша майстерність – Ваша безпека». Перше та друге місце зайняли колеги з Чернігова та Вінниці відповідно. Такі змагання були організовані вперше, де газовики з різних регіонів могли позмагатись між собою та поділитись професійним досвідом.

  Читати далі
 • 22.07.2017 / 14:04

  На конкурсі аварійників «Київоблгазу» перемогла бригада АДС Володарського району

  ПАТ «Київоблгаз» провів огляд-конкурс серед аварійно-диспетчерських служб компанії, на якому перевірив стан готовності бригад АДС. На учбовому полігоні локалізували та ліквідовували різноманітні аварійні ситуації. Найкращий результат показали газовики з Володарської дільниці Таращанської філії. У серпня вони змагатимуться за звання кращих аварійників на Всеукраїнському конкурсі АДС.

  Читати далі
 • 16.06.2017 / 14:05

  35% повірених лічильників у споживачів Київської області потребували ремонту або заміни

  З початку року ПАТ «Київоблгаз» спільно з фахівцями ДП «Укрметртестстандарт» повірили майже 30 тис. побутових лічильників. За результатами повірки понад 10 тис. засобів обліку були визнані непридатними до подальшого використання та потребували ремонту або заміни. Таким чином, завдяки плановій повірці, було вчасно виявлено порушення метрологічних характеристик приладів, що застерегло споживачів від некоректного обліку блакитного палива.

  Читати далі
 • 09.06.2017 / 09:52

  Клієнти «Київоблгазу» можуть розрахувати своє споживання у трьох енергетичних одиницях

  «Київоблгаз» надав своїм споживачам можливість самостійно розрахувати споживання газу в трьох енергетичних одиницях - кіловат-годинах (кВт/год), гігакалоріях (Гкал) та мегаджоулях (МДж). Це стало можливим завдяки оприлюдненій компанією інформації щодо маршрутів транспортування природного газу та середньозваженої теплоти згорання за кожним із маршрутів.

  Читати далі
 • 25.05.2017 / 16:49

  Майже тисяча клієнтів «Київоблгазу» скористалась новою послугою «Callback»

  За місяць, з часу функціонування в «Особистому кабінеті» споживача газу послуги «Зателефонуйте мені», майже тисяча клієнтів ПАТ «Київоблгаз» оцінили зручність нового сервісу. Відтепер, з допомогою такої опції споживач може створити заявку у своєму акаунті на сайті 104.ua та вказавши контактний номер, за яким в найкоротший термін перетелефонує оператор Контакт-центру компанії.

  Читати далі