Контакт-центр (044) 36-46-104
 
Контакт-центр (044) 36-46-104

Новини

31.05.2019 / 16:23

Зростання цін на блакитне паливо призвело до рекордної кількісті крадіжок газу на Київщині

За останні роки у Київській області зросла кількість злочинів, які пов’язані з несанкціонованим втручанням у роботу лічильників та незаконних врізок у газопроводи.
на правопорушників чекають штрафні санкції на правопорушників чекають штрафні санкції ФОТО: АТ "Київоблгаз"

Динаміка зростання розкрадань природного газу почала збільшуватись саме із підвищенням ціни на блакитне паливо. Адже до здорожчання такі факти взагалі були відсутні.

Протягом 6-ти років Кабінет Міністрів України підвищив вартість газу для населення майже в 12 разів. Його ціна стала непосильною для більшості,  і в окремих випадках населенню просто немає чим платити. Тому такий ріст цін спровокував споживачів на незаконні дії, про що свідчить статистика за останні роки.

З початку 2016 року зафіксовано понад 7 тис. фактів крадіжок побутовими споживачами і великими підприємствами. Порушникам нараховані штрафні санкції на десятки мільйонів гривень. Всі матеріали за фактами порушень направлені в правоохоронні органи та суд.

Що цікаво, зловмисники у більшості випадків виявляються як раз не ті побутові споживачі, в кого маленькі заробітні плати та пенсії, а навпаки зовсім не бідні люди - власники великих маєтків під Києвом та великі промислові підприємства. 

Правління компанії ефективно працює над вирішенням питань зі злодійством. На підприємстві розробили ефективні методи боротьби із правопорушниками та успішно впровадили у робочий процес. Самих же працівників компанії за виявлення таких неправомірних дій керівництво компанії гідно мотивує та заохочує. І результати вже є, адже за останній час кількість крадіжок значно зменшилась.

Недобросовісні споживачі мають усвідомити, що питання таких неправомірних дій як втручання у роботу засобів вимірювальної техніки та врізки у газопроводи - це питання безпеки. Найменше втручання в газові системи може призвести до трагічних наслідків. А якщо зловмисників такі наслідки не лякають, то компанія запевняє, що всі факти порушень виявляються та передаються до правоохоронних органів.

Джерело: