Контакт-центр (044) 36-46-104
 
Контакт-центр (044) 36-46-104

Новини

06.09.2019 / 17:05

В ІРПЕНІ ВІДКРИТО НОВИЙ СУЧАСНИЙ ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

Тепер жителі району, яких понад 80 тисяч можуть швидко та якісно отримувати широкий спектр послуг із газопостачання у новому Центрі обслуговування клієнтів.
голова правління АТ «Київоблгаз» Дмитро Дронов та голова Київської обласної адміністрації Михайло Бно-Айрійян на відкритті ЦОКу в Ірпені. голова правління АТ «Київоблгаз» Дмитро Дронов та голова Київської обласної адміністрації Михайло Бно-Айрійян на відкритті ЦОКу в Ірпені. ФОТО: АТ «Киевоблгаз»

«Головною перевагою центрів обслуговування клієнтів є можливість отримати весь спектр послуг в одному місці, починаючи від роз'яснень з приводу пільг, відшкодувань пільговикам субсидій і відкриттям особового рахунку для нового споживача й закінчуючи оформлення пакету документів на приєднанням до газових мереж» - говорить голова правління АТ «Київоблгаз» Дмитро Дронов.

 

Це вже сьомий Центр обслуговування клієнтів у Київський області, який відкривається за останні 2,5 роки. Тут всі сучасні атрибути обслуговування: електронна черга, open space та онлайн сервіси.

 

На відкриття також завітав голова обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, який і став першим клієнтом.

В планах на майбутнє відкриття таких центрів по всій області.

Джерело: