Контакт-центр (044) 36-46-104
 
Контакт-центр (044) 36-46-104

Новини

27.08.2017 / 19:51

Підготовка до опалювального сезону та своєчасний запуск - наша спільна відповідальність

Напередодні опалювального сезону ПАТ «Київоблгаз» перевірив готовність усіх районів Київщини до безпечної та безперебійної доставки природного газу споживачам.

В літній період технічні служби ПАТ «Київоблгаз» виконали великий фронт робіт з капітального ремонту та модернізації газорозподільної системи області. Проведені роботи підвищать надійність експлуатації газових мереж та рівень безпеки споживачів Київщини. Окрім активної роботи «в полях», компанія провела серію круглих столів в усіх районах Київщини та перевірила готовність області розпочати опалювальний сезон безпечно та якісно. Керівники підприємства відвідали всі райони області, де в режимі живої дискусії відповіли на усі запитання місцевих влад, керівників закладів соцсфери, організацій ЖКГ і т.д. стосовно взаємодії з ПАТ «Київоблгаз» та спільної відповідальності за безпеку. Зокрема піднімались питання щодо виконання умов підключення об’єктів до системи газопостачання до початку опалювального періоду, повірки газових лічильників, дотримання лімітної дисципліни підприємствами ТКЕ, наявності актів перевірки димових та вентиляційних каналів, приведення до належного стану технічної документації, дотримання правил безпеки експлуатації газового обладнання та інше.

«Комплексне вирішення завдання безпечної та надійної доставки газу споживачам – головна мета, яку ставить перед собою наше підприємство», - підсумував голова правління ПАТ «Київоблгаз» Дмитро Дронов.