Контакт-центр (044) 36-46-104
 
Контакт-центр (044) 36-46-104

Новини

01.10.2014 / 13:46

«Київоблгаз» удосконалює свою структуру

Реструктуризація ПАТ «Київоблгаз» передбачає укрупнення 24 філій до 8, що дозволить проводити більш ефективне управління та розподіл ресурсів компанії.

«Реструктуризація на рівні підприємства стосується перебудови всіх сфер його діяльності, починаючи від виробничо-технічних та організаційних систем і завершуючи фінансовими аспектами, - пояснює голова правління ПАТ «Київоблгаз» Володимир Машталірук, - Нова організаційна структура дозволить створити кращу керованість, гнучкість в обслуговуванні клієнтів і сприятиме підвищенню прозорості діяльності ПАТ «Київоблгаз». 
 
Центральні офіси об’єднаних філій будуть розміщені в таких містах Київської області – Переяслав-Хмельницький, Біла Церква, Кагарлик, Бровари, Васильків, Вишгород, Тараща та Боярка.
 
Переяслав-Хмельницька філія формується шляхом об’єднання Переяслав-Хмельницької, Баришівської, Згурівської та Яготинської філій та буде обслуговувати відповідні райони Київської області. Білоцерківська філія покриває Білоцерківський та Сквирський райони. Кагарлицька філія обслуговуватиме споживачів Кагарлицького, Богуславського, Миронівського та Рокитнянського районів. Броварська філія формується шляхом злиття Броварської та Бориспільської. Васильківська об’єднує Васильківську, Обухівську та Фастівську філії. До складу Вишгородської філії  увійдуть Вишгородська, Іванківська, Поліська та Макарівська. Таращанська філія покриває Таращанський, Володарський та Тетіївський райони. До Києво-Святошинської філії приєднується Ірпінська.
 
При цьому служби, що обслуговують клієнтів, залишаються на місцях, в безпосередній близкості до споживачів, які будуть обслуговуватись, як і раніше, за місцем проживання.
Нова структура дозволить збалансувати пропорції між кількістю персоналу компанії та кількістю споживачів у зоні покриття та протяжності газопроводів, які обслуговуватиме філія.

Джерело: