Контакт-центр (044) 36-46-104
 
Контакт-центр (044) 36-46-104

Новини

28.10.2019 / 15:44

На Київщині розпочався опалювальний сезон

Станом на 24 жовтня вже запрацювала майже половина теплогенеруючих підприємств області. Всього в межах Київщини 162 компанії, які здійснюють теплопостачання населенню та організаціям соціальної сфери.

Загалом в області газифіковано 1158 населених пунктів.

Для роботи в осінньо-зимовий період АТ «Київоблгаз» заздалегідь було проведено заміну майже 4 тис аварійних газопроводів, відновлено більше 600 км ізоляції на газопроводах, виконано капітальний ремонт 36 станцій.

Товариством постійно виконується комплекс робіт, направлених на забезпечення безаварійної експлуатації систем газопостачання, а саме проводиться технічне обслуговування розподільних газових мереж загальною протяжністю 23 тис км.

Про порушення, які допускають установи бюджетної сфери та організації, які надають теплопостачання населенню, підприємства були завчасно проінформовані.

Зазвичай опалювальний сезон в Україні розпочинається 15 жовтня. Однак через низьку температуру повітря, у деяких містах та селищах тепло пустили у батареї будівель соцсфери за тиждень до цього терміну.


Слід зазначити, що у кожному районі органи місцевого самоврядування самі вирішують, коли і де вмикати опалення. Це залежить від середньодобової температура, яка протягом трьох днів повинна бути нижче 8-ми градусах за Цельсієм вище нуля.