Контакт-центр 044-36-46-104
 
Контакт-центр 044-36-46-104
10.03.2017 / 09:19
Маршрути транспортування природного газу
ПАТ «Київоблгаз» інфомує про наявні маршрути транспортування газу з однаковими фізико-хімічними показниками, тобто однакової якості, від газорозподільних станцій до газифікованих населених пунктів.

Білоцерківська філія

Маршрути транспортування природного газу по Білоцерківській філії 

Маршрут транспортування № 02100718 ГРС «Біла Церква»

Білоцерківський  район: м. Біла Церква,  с. Глибічка, с. Пилипча, с. Терезіне, с. Володимирівка, с. Гай, с. Вільна Тарасівка, с. Мала Вільшанка, с. Бугаївка, с. Шкарівка, с.Тетянівка

Маршрут транспортування № 02100118 ГРС «Великополовецьке»

Сквирський район: с. Пищики, с. М.Михайлівка, с. Великополовецьке, с. Городище;

Білоцерківський  район: с. М.Сквирка, с. Трушки, с. Матюші, с. Фурси, с. Чмирівка, с. Яблунівка,  с. Дрозди, с.Мазепенцін, с. Сидори.

Маршрут транспортування № 00200318 ГРС «Антонів»

Сквирський район: с. Антонів, с. Лаврики, с. Пустоварівка, с. Тхорівка, с. Горобіївка, с. Шаліївка, с. Шапіївка, с. Терешки; Володарський район: с. Рубченки.

Маршрут транспортування № 0020418 ГРС «Голубятин» (Єрчики)

Сквирський район: с.М.Єрчики, с. Буки, с.Чубинці, с. Таборів.

Маршрут транспортування № 83411718 ГРС «Озірне»

Білоцерківський  район: с.Озірне, с.Коржівка, с.Бикова Гребля, с.Бакали, с.Сорокотяги, с.Черкас, с.М.Вільшанка (БЦ), с.Чупира, с.Потіївка, с.Межове;    

Володарський   район: с.Тадіївка, с.Гайок, с.Тарасівка.

Маршрут транспортування № 02101018 «Острійки»

Білоцерківський  район: с. Острійки, с. Блощинці.

Маршрут транспортування № 02100918 «Піщане»

Білоцерківський  район: с. Глушки, с. Піщана, с. Скребеші, с. Храпачі.

Маршрут транспортування № 00200218 «Сквира»

Сквирський район: м. Сквира, с. Токарівка, с. Золотуха, с. К.Гребля,  с. В.Єрчики, с. Кривошиїнці, с. Самгородок, с. Миньківці, с. Цапіївка, с. Селезенівка, с. Квітневе, с. Ями, с. Саврань, с. Домантівка, с. М.Лисовці.

Маршрут транспортування № 00200518 «Шамраївка»

Сквирський район  с. Шамраївка, с. Руда,  с. Беспечна, с. Тарасівка, с. Н.Пустоварівка, с. Дуліцьке, с. Красноліси.

Броварська філія

Васильківська філія

Вишгородське відділення

Кагарлицька філія

Києво-Святошинська філія

Переяслав-Хмельницька філія

Таращанська філія