Контакт-центр (044) 36-46-104
 
Контакт-центр (044) 36-46-104

До уваги клієнтів

03.03.2017 / 11:15

Повідомлення про припинення газопостачання у зв'язку з ремонтом

У Васильківському районі проводяться ремонтні роботи
Роботи з реконструкції та ремонту системи газопостачання забезпечать її сталу роботу в опалювальний сезон Роботи з реконструкції та ремонту системи газопостачання забезпечать її сталу роботу в опалювальний сезон

У зв'язку з позаштатною ситуацією (тріщина корпусу засувки на газопроводі високого тиску) в смт Глеваха (Васильківський р-н), буде тимчасово припинено газопостачання в смт Глеваха, можливо с. Іванковичі та с. Мархалівка.

Завершення робіт планується на 07.03.2017 р.

З метою уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання буде проводитися за умови присутності споживачів природного газу або їх представників (повнолітніх членів сім’ї), наявності проектно-виконавчої документації на встановлені газові прилади, актів на перевірку стану димових та вентиляційних каналів, відсутності порушень правил безпеки систем газопостачання і заборгованості та за умови забезпечення безперешкодного доступу представникам газового господарства до газових приладів та пристроїв.

Джерело: