Контакт-центр (044) 36-46-104
 
Контакт-центр (044) 36-46-104

До уваги клієнтів

19.01.2018 / 08:27

Оперативна інформація про відключення газопостачання у зв'язку з ремонтом

Вчасний ремонт = Ваша безпека Вчасний ремонт = Ваша безпека

Станом на 19 січня газопостачання припинено:

  • м. Бориспіль, соц.містечко, 327, 347. Газопостачання планується відновити 19.01.2018
  • м. Вишгород, вул. Київська, 2, 5. Газопостачання планується відновити 19.01.2018

Публічне Акціонерне Товариство «Київоблгаз», як ліцензіат з розподілу природного газу, відповідає за надійну та безпечну експлуатацію, підтримання у належному стані та розвиток (будівництво), включаючи нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт та технічне переоснащення, об'єктів газорозподільної системи, що знаходяться в його власності або користуванні, у тому числі на правах господарського відання, користування чи експлуатації.

Кожного року, відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем, з метою забезпечення безперебійного та безаварійного розподілу природного газу газорозподільною системою, ПАТ «Київоблгаз» розробляє план організацій ремонтних робіт та планово-технічне обслуговування системи газопостачання на території ліцензійної діяльності. Районними філіями по експлуатації газового господарства  розробляються   плани підготовки газового господарства  до роботи  в осінньо-зимовий період.  На жаль, виконання окремих робіт даних заходів не може бути здійснено без припинення послуги газопостачання  існуючим споживачам. Тому, просимо з розумінням ставитись до тимчасових відключень та додатково зазначаємо, що згідно п.5 глави 5 розділу ІІІ Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики  та комунальних послуг від 30.09.2015 року №2494, для виконання газорозподільним підприємством функцій щодо забезпечення гарантованого рівня надійності, безпеки, якості та величини тиску газу, запобігання можливого витоку газу та недопущення аварійних ситуацій споживач зобов’язаний забезпечити доступ на власні об’єкти для виконання службових обов’язків при пред’явленні останніми службових посвідчень.

Для уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу необхідно на період проведення робіт перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Відновлення газопостачання буде проводиться відповідно до вимог чинного законодавства в галузі газопостачання, а також за умови присутності споживачів або їх представників та забезпечення доступу до газових приладів і пристроїв.

Контрольні показання

«Київоблгаз» тепер виконуватиме всі послуги з приєднання та будівництва газових мереж самостійно Клієнти звернувшись до компанії за оформленням стандартного або нестандартного приєднання тепер можу...

Графік проведення ПТО на січень Перелік населених пунктів і адрес, за якими ПАТ "Київоблгаз" проводитиме планово-технічне обслуговув...