Контакт-центр (044) 36-46-104
 
Контакт-центр (044) 36-46-104

До уваги клієнтів

05.03.2019 / 15:59

«Київоблгаз» тепер виконуватиме всі послуги з приєднання та будівництва газових мереж самостійно

Клієнти звернувшись до компанії за оформленням стандартного або нестандартного приєднання тепер можуть замовити будівництво «під ключ». «Київоблгаз» почав надавати послуги починаючи від проектування, будівельно-монтажних робіт та закінчуючи фінальною стадією – підключення до газових мереж, з дотриманням термінів і стандартів.
«Київоблгаз»: будівництво газових мереж «під ключ» «Київоблгаз»: будівництво газових мереж «під ключ» ФОТО: 104.ua

До цього будівництво газових мереж виконувалось за рахунок посередників. Такі організації здійснювали всі будівельно-монтажні роботи, а «Київоблгаз» лише виконував процедуру приєднання до систем газопостачання. З кінця 2018 року компанія вирішила перейти на будівництво газових мереж власними силами, щоб нові клієнти отримували виключно якісні послуги, виконані в строк та з дотриманням усіх стандартів.

У компанії створено проектно-кошторисний відділ, який виконує проектні роботи, кошторисні та гідравлічні розрахунки. Спеціалісти такого рівня мають сертифікати ГІПу (головного інженеру проекту), тобто можуть проектувати об'єкти будь-якої категорії складності. Вже працюють 35 будівельно-монтажних бригад, у складі яких фахівці тільки вищих категорій: починаючи з 4-ої і закінчуючи найвищою 6-ю.

Забезпечує якісну та своєчасну роботу процесів газифікації понад 80 одиниць автомобільної техніки. Цього року для потреб капітального будівництва Товариство придбало за власний кошт 25 одиниць нових автомобілів.

Якщо клієнту необхідно замовити послугу приєднання до газових мереж, то потрібно просто звернутись до Центру обслуговування клієнтів з необхідним пакетом документів, що передбачений Законодавством. І вже за десять днів ви отримаєте технічні умови та фінансову пропозицію, щодо виготовлення проекту та орієнтовної вартості будівельно-монтажних робіт «під ключ». А протягом трьох місяців (дати зазначені у договорі) ПАТ «Київоблгаз» здійснюватиме будівельно-монтажні роботи та підготовку до пуску газу.

«Для нас важливий кожен клієнт від приватного будинку до великого промислового підприємства», - підкреслив старший інженер департаменту капітального будівництва ПАТ «Київоблгаз» Олексій Говорун.

Розширення спектру послуг – це клієнтоорієнтований підхід. Головне завдання - швидкість і якість послуги. Компанія прагне, щоб всі послуги, які замовляє споживач були виконані своєчасно, з дотриманням стандартів якості та заходів безпеки.

Джерело:
 
Контрольні показання

Повідомлення про тимчасове припинення газу Перелік населених пунктів, в яких з в період з 24 по 30 травня буде відсутнє газопостачання...

Графік проведення ПТО на січень Перелік населених пунктів і адрес, за якими ПАТ "Київоблгаз" проводитиме планово-технічне обслуговув...