Контакт-центр (044) 36-46-104
 
Контакт-центр (044) 36-46-104

До уваги клієнтів

23.04.2020 / 10:56

АТ «Київоблгаз» передав обладнання для Київської обласної дитячої лікарні

в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін і голова правління АТ «Київоблгаз» Дмитро Дронов передали необхідне обладнання Київської обласної дитячої лікарні.
фото АТ «Київоблгаз» фото АТ «Київоблгаз» ФОТО: фото АТ «Київоблгаз»

Уже вдруге АТ «Київоблгаз» передав допомогу Київській обласній дитячій лікарні в місті Боярка Києво-Святошинського району, яка є опорною лікарнею і приймає маленьких пацієнтів з коронавірусів з різних населених пунктів Київщини.

Передано медустанові портативний аналізатор для визначення глюкози і лактату для спостереження за дітьми, які перебувають на ШВЛ, електрокардіограф для оцінки функціонального стану серцево-судинної системи дітей з COVID-19, стерилізатор для інструментів і білизни, ларингоскопи, 100 комплектів кисневих масок з трубками, 100 протиаерозольних фільтрів 1000 рукавичок і 100 захисних костюмів.

Голова правління АТ «Київоблгаз» Дмитро Дронов в свою чергу звернувся до лікарів, які під час епідемії повинні віддавати себе роботі, допомозі людям, своїм маленьким пацієнтам.

«Діти - це найголовніше, вони потребують особливого захисту і турботи. Праця лікарів, які рятують маленькі життя, насправді героїчний і заслуговує на повагу і надання всілякої підтримки як з боку держави, так і з боку представників бізнесу», - зазначив керівник АТ «Київоблгаз».

Дмитро Дронов також подякував медикам і побажав міцного здоров'я і сил для подальшої важкої боротьби з вірусом.

 
Контрольні показання

АТ «Київоблгаз» вшанував пам'ять загиблих Героїв у Другій світовій війні 9 травня традиційно четвертий рік поспіль керівництво АТ «Київоблгаз» поклало квіти до Меморіалу Бук...

АТ «Київоблгаз» передав засоби захисту лікарям екстреної допомоги Київської обласної клінічної лікарні АТ «Київоблгаз» висловили подяку лікарям екстреної медицини Київської обласної клінічної лікарні та ...