Контакт-центр (044) 36-46-104
 
Контакт-центр (044) 36-46-104

Запитання та відповіді

Чому заборонено одночасно користуватись димохідними газовими приладами (котлом, колонкою) і витяжкою?

Процес горіння палива в них відбувається завдяки природній тязі. Для згоряння одного кубічного метру газу необхідно 9-11 кубометрів повітря. Проте якщо у квартирі стоять пластикові вікна, природний приплив кисню обмежений і необхідний рівень повітрообміну не відбувається. А коли над газовою плитою ще й встановлено витяжку з примусовою вентиляцією, її робота спричиняє зворотну тягу в топці котла і димоході, й продукти горіння потрапляють до приміщення.

Отже, встановлювати газові котли або колонки димохідного типу і витяжку в одному приміщенні не можна, відповідно до п.4.5.18 «Правил безпеки систем газопостачання України»!

Окрім того, зустрічаються випадки, коли споживачі закривають канали, що є грубим порушенням техніки безпеки користування газовими приладами. Це надзвичайно небезпечно, адже продукти горіння просто залишаються у приміщенні. У таких випадках працівники газопостачального підприємства припиняють газопостачання до усунення порушень у відповідності до діючих норм законодавства.

Чи можна не платити за послуги газопостачання, поки в квартирі ніхто не проживає (лічильник відсутній)?

Які роботи і матеріали входять до процедури безкоштовного встановлення лічильника?

Чи потрібно сплачувати за послугу з проведення планово-технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання?

Хто несе відповідальність за справний стан газових приладів?

  • Телефон приймальні:
    +380 044 205 53 41
    Наша адреса:
    пр-т Героїв Сталінграда, 20а
    04210, Україна, м. Київ